ATRAKCJE WESELNE

Szukacie atrakcji na wesele, imprezę? Marzy się Wam coś sprawdzonego i równocześnie oryginalnego? Chcecie zaskoczyć swoich gości? Sprawić, aby mieli wiele miłych wspomnień z Waszego wesela? A może któreś z Was zawsze chciało zadać pytanie „lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie”? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi TAK!, to zapraszamy Was do wspólnej zabawy.

 
 

FotoLUSTRO

FotoLUSTRO zapewni Waszym najbliższym niezwykłe chwile, które pozostaną na długo nie tylko w ich pamięci, ale także będą uwiecznione na zdjęciu! Zabawa w „lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie” łączy całe rodziny i pokolenia.

Czym jest FotoLUSTRO? Jest to nowocześniejsza wersja fotobudki. Eleganckie zwierciadło, o wielkości 65 cali, daje możliwość sfotografowania całej postaci, a nie jedynie twarzy jak w przypadku standardowych fotobudek. Ponadto samo lustro jest równocześnie ekranem z zabawnymi animacjami, które krok po kroku poprowadzą Was przez cały proces od pozowania, przez podpis na ekranie dotykowym, aż po sam wydruk zdjęcia.

 

 

 

WIEŻA ZABAW dla dzieci


WIEŻA ZABAW pomaga dobrze się bawić gościom, którzy przyszli na wesele z dziećmi. Nawet na najlepiej prowadzonym weselu dzieci w końcu się męczą i nudzą. Stają się wtedy marudne i psotliwe. Rodzice muszę się nimi zajmować lub nawet wcześniej skończyć zabawę. WIEŻA rozwiązuje te problemy. Zapewnia zmęczonym dzieciom miły czas, a rodzicom pozwala odetchnąć i bawić się w tym czasie bez dzieci.